Logo dla Twojej Firmy

Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Profesjonalna identyfikacja wizualna Twojej firmy

 • wizytówki
 • zdjęcia,
 • roll-upy, 
 • koszulki, 
 • kubki
 • szyldy
 • ulotki
 • bony podarunkowe
 • vouchery
 • banery

 

Gotowe zaakceptowane logo wysyłamy na email. Otrzymujesz pliki wektorowe oraz rastrowe. Czas realizacji zamówienia to 7 – 10 dni roboczych.

Wystawiamy FV

Przykładowe projekty logo i identyfikacji wizualnej firm

Identyfikacja graficzna dla firm

W środowisku biznesowym identyfikacja wizualna traktowana może być jako zjawisko, ale też jako zespół narzędzi służących do pewnego rodzaju zmaterializowania wizerunku i podstawowych parametrów towarzyszących misji i wizji przedsiębiorstwa.

Spójna całość tego komponentu to podstawowy instrument przeznaczony do kreowaniu wizerunku oraz marki firmy na rynku. Termin ten jednocześnie pozwala na określenie ogólnych symboli i oznaczeń stosowanych w firmie na rzecz uzyskania czytelnej identyfikacji rynkowej wśród różnych podmiotów, wyróżnienia przedsiębiorstwa spośród konkurencyjnych marek. Spójny przede wszystkim system wizualny niezmiennie pozostaje najważniejszym elementem kompleksowej identyfikacji biznesowej.

Kluczowe składniki identyfikacji wizualnej

Kluczowe składniki identyfikacji wizualnej firmy powinny zawierać głównie: 

 • logo czy też logotyp,
 • wybraną kolorystykę,
 • krój pisma,
 • elementy edytorskie jak kapitaliki czy wersaliki,
 • a także kompletną szatę graficzną i materiały, z jakich wytworzone zostaną poszczególne elementy identyfikacji wizualnej.

Wszelkie znaki firmowe czy też symboliczne dla nich kolory mogą być rozmaicie stosowane w materiałach promocyjnych czy gadżetach firmowych.

W dniu dzisiejszym wszystko, co służy budowaniu spójnej firmy zakłada tworzenie otoczki w postaci wszystkich składników postrzeganych na rynku i rozpoznawanych przez potencjalnych klientów. Ma to zwłaszcza duże znaczenie dla przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych ale nawet podmioty handlu elektronicznego nie strona od kształtowania ciekawej, i innowacyjnej oprawy identyfikacji wizualnej.

Wizualizacja graficzna

Przykłady rynkowe genialnie zbudowanych elementów wizualizacji danej firmy zwiększają zainteresowanie przedsiębiorstw profesjonalną pomocą firm specjalistycznych w wykreowaniu kompleksowej identyfikacji wizualnej. Z myślą o takim zapotrzebowaniu działamy na rynku. Złożony charakter nawet najprostszych wizualizacji tego rodzaju pociąga za sobą konieczność dostosowania do siebie wielu czynników, nawet jeśli ostatecznie przyjmują one ograniczony, wręcz surowy kształt. Niesamowita dynamika i kreatywność, jaka towarzyszy rynkowi w tym obszarze powoduje, iż znalezienia firmy, która skrupulatnie wykona składniki identyfikacji wizualnej i jednocześnie odniesie się do charakterystycznych cech podmiotu, gałęzi gospodarki, w jakiej działa oraz założeń funkcjonowania (np. z silnym nastawieniem proekologicznym) powoduje konieczność wsparcia profesjonalistów.

Współcześnie dużą popularnością cieszy się zbudowanie funkcjonalnych elementów identyfikacji wizualnej, biorąc pod uwagę wielowymiarowe i symboliczne logo, które zarazem jest łatwo rozpoznawalne, wizytówki firmowe, i resztę struktury graficznej, która wpasowuje się w pełni w tablice, szyldy, ulotki czy reklamy banerowe, które zawierają kolorystykę oraz co najmniej logo przedsiębiorstwa. Projektowanie wizualizacji graficznej przedsiębiorstwa to oczywiście cały proces tworzenia, usuwania, modyfikowania czy dodawania kolejnych elementów takiej identyfikacji wizualnej, jednak efekt końcowy jest istotny dla każdej firmy. Jej postrzeganie w środowisku może przesądzać o pozycji konkurencyjnej, jak i elastyczności konstruowania pozostałych czynników wizerunkowych.

W związku z powyższym, samodzielne podjęcie się tak złożonego zadania, bez udziału profesjonalisty może powodować wiele trudności. Po pierwsze trzeba wziąć poprawkę na czasochłonność tego zajęcia. Ponadto osiągnięcie jednolitego efektu, biorąc pod uwagę podstawy geometrii czy synergii również może stanowić barierę.

Zaprojektowanych znaków graficznych
Zadowolonych Klientów
Zamknij menu