Logo dla Twojej Firmy

Wizytówki

Profesjonalne wizytówki dla Ciebie lub Twojej firmy!

Gotowe zaakceptowane logo wysyłamy na email. Otrzymujesz pliki wektorowe oraz rastrowe. Czas realizacji zamówienia to 7 do 10 dni roboczych.

Wystawiamy FV

Przykładowe projekty wizytówek

Czym jest wizytówka

Wizytówka firmy jest pojęciem znanym od dekad, jednak wraz z momentem stania się pewnego rodzaju podstawowym standardem biznesowym pojawia się konieczność dostosowania jej wizualizacji w taki sposób, by nie ginęła w gąszczach wizytówek, jakimi wymieniają się przedsiębiorcy miedzy sobą.

Wśród podstawowych parametrów, jakie decydują o jakości wizytówki firmowej jest nie tylko kwestia wykonania czy trwałości materiału, oryginalności koncepcji, ale inny element balansu – wyważenie pomiędzy kreatywnością a branżą i specyfiką działania firmy.

Do tego dołącza potrzeba spójności pomiędzy przekazem graficznym i tekstowym na wizytówce a charakterem przedsiębiorstwa. Nie sposób wyobrazić sobie poważnej kancelarii prawnej, która posiadałaby kolorową wizytówkę z balonikami urodzinowymi czy firmę motoryzacyjną z motylem w tle.

Konstrukcja wizytówki

Stworzeniu wizytówki, jaka jest jednym z podstawowych elementów rozpoznawczych i budujących wizerunek podmiotu towarzyszy zapadalność w pamięć, ale kojarząca się współcześnie bardziej z wysmakowaniem formy niż niezdrową kontrowersją.

Właściwie skonstruowana wizytówka firmowa powinna zawierać podstawowe i czytelne informacje o podmiocie, takie jak logo, imię i nazwisko właściciela czy/lub opcjonalnie jego stanowisko, podstawowe dane do kontaktu, biorąc pod uwagę adres pocztowy, adres e-mailowy, telefon. Do tego zestawienia dodaje się najczęściej rodzaj działalności firmy, możliwe że z odniesieniem do strony internetowej, a nawet czasem zawiera się tu dodatkowe treści typu:

  • pełna nazwa firmy, co znajduje umocowanie dla prawidłowego wypisywania faktur,
  • konto bankowe
  • i popularne w ostatnich latach zdjęcie właściciela wizytówki lub jego
    produktu.
  • logo firmy

W niektórych przypadkach warto zastosować rozwiązania tak zwanej wizytówki kombinowanej, gdzie wykonać można zestawienie elementów wizytówki osobistej i służbowej.

Praktyczny wymiar wizytówki firmowej decyduje z kolei o innych aspektach jej realizacji, mianowicie o kształcie czy wymiarach. Na potrzeby stworzenia bardziej charakterystycznej tekstury zainteresowaniem cieszą się kwadratowe wizytówki, które są ciekawą alternatywą dla klasyczni prostokątnych bilecików tego rodzaju.

“Prostota naszym celem”

Nurt minimalizmu, jaki wkracza do sfery biznesu pod kątem kreowania eleganckich, sprawiających wrażenie luksusowych gadżetów determinuje z kolei wykonywanie wizytówek, które są jedynie punktem zaczepienia do głębszego kontaktu z właścicielem. Jest on szczególnie bliski naszemu motto 

Wizytówki dla firm

W zależności od branży gospodarczej, nastawienia i preferencji właściciela, odwrotnie wizytówka firmowa jako pierwsze informacje o historii i działaniu danego podmiotu mogą być barwne, rozbudowane i wykorzystywać nowoczesny druk cyfrowy. Jednym z najważniejszych elementów skonstruowania naprawdę dobrej wizytówki jest dobór kolorystyki, materiału i tła do funkcji, jakie powinna ona spełniać w otoczeniu -dla kontrahentów, klientów i konkurencji.

Skorzystanie z profesjonalnej pomocy przy doborze wszystkich składników wizytówki jest niezbędne, jeśli ma ona ostatecznie posiadać profesjonalny wymiar i wywoływać pozytywne wrażenia.

Jednym z najważniejszych atutów posiadania tradycyjnej wizytówki firmowej jest fakt, że posiada ona bardzo użyteczny wymiar – w przypadku utraty kontaktu z danym przedsiębiorcą, klient może łatwo odszukać jego podstawowe dane i tym samym zadzwonić czy napisać maila. Mimo wielu zdobyczy technologicznych, nadal nie sposób zastąpić drukowanej wizytówki jako nośnika kluczowych informacji firmowych, tym bardziej, jeśli łączy się on jednocześnie ze stacjonarną działalnością podmiotu 

Zaprojektowanych znaków graficznych
Zadowolonych Klientów
Zamknij menu